Prečo kúpele s molekulárnym vodíkom?

Výskumy v oblasti patológie starnutia ukazujú, že ľudské telo je schopné prirodzene žiť oveľa dlhšie, než je v našej spoločnosti obvyklé. Chronické choroby charakteristické pre dnešný svet nám však zrýchľujú biologický čas a tým skracujú život. 
Zápalové ochorenia spôsobené dnešným životným štýlom vyvolávajú v tele veľký rad biochemických reakcií, ktoré zaťažujú metabolizmus a imunitný systém tak, že je výrazne spomalená regenerácia organizmu.

Molekulárny vodík má priamy vplyv na ukončenie chronických a akútnych zápalov, vyčistenie organizmu od toxických a odpadových látok a toxických voľných radikálov a zabezpečuje zlepšenie stavu imunitného systému a zvýšenie jeho regeneračnej kapacity. Týmto mechanizmom je naše telo omladzované už na úrovni genetického materiálu vo vnútri samotných buniek.

 

Vodíková voda je známa po celé stáročia a je príčinou tzv. zázračných uzdravení v Lurdoch vo Francúzsku a na ďalších posvätných miestach.

Kúpanie vo vode s obsaho molekulárneho vodíka pôsobí priaznivo na širokú škálu kožných chorôb ako sú psoriáza, ekzémy, zápalové ochorenia kože a tiež napomáha zahladeniu jaziev. Vodíková voda hydratuje a omladzuje pokožku. Celkovo vodíkové kúpele pôsobia veľmi osviežujúcim dojmom a pomáhajú v boji proti civilizačným ochoreniam, spôsobených okrem iného taktiež každonenným stresom.

 

Kúpeľ s molekulárnym vodíkom, ktorý si viete pripraviť aj doma

1. Pripravte si kúpeľ s teplotou do 37 stupňov C
2. Pridajte do kúpeľa 8 - 10 vodíkových tabliet HydroGEN Power 2ppm alebo 3-4 vodíkové tablety HydroGEN Power 7ppm
3. Tablety nechajte rozpustiť
4. Doporučená doba kúpeľa je 20 - 30 minút
 
Kúpeľ môžete aplikovať každý deň.